Serwis szyb autobusowych, ciężarowych, osobowych

Wymiana szyb czołowych we wszystkich pojazdach

Profesjonalny serwis szyb w samochodach, busach i autobusach

Wymiana szyb czołowych, to nasza główna działalność. Specjalizujemy się w naprawach szyb w Autobusach oraz Autokarach, ale wykonujemy również naprawy w pojazdach osobowych, ciężarowych oraz w maszynach budowlanych. Autoszyby wymieniamy w Krakowie, Liszkach i okolicach.

Stosujemy tylko części renomowanych producentów

Stawiamy na jakość produktów, dlatego w naszej ofercie znajdziesz tylko sprawdzonych producentów szyb czołowych. Stosowane przez nas szyby to między innymi: Pilkington, Securit Saint Gobain, FinnLamex.

Używamy najlepszej chemii

Do montażu szyb, używamy najlepszych klei poliuretanowych takich producentów jak: Dinitrol i Sika. Dzięki temu możemy zagwarantować Państwu gwarancję na zamontowane przez nas szyby czołowe.

Mamy profesjonalistów

Pracownicy wykonujący dla Państwa montaże, to wieloletni współpracownicy naszej firmy. Posiadają oni bardzo duże doświadczenie w montażu szyb czołowych w autobusach, ciężarówkach, samochodach osobowych jak i również w pojazdach budowlanych czy rolniczych.

wymiana szyby czołowej we wszystkich pojazdach
Wymiana szyby tylnej ogrzewanej
Wymiana szyby czołowej przez doświadczonych mechaników

Szyby Autobusowe - dlaczego My?

Dlaczego powinieneś skorzystać z usług naszego serwisu szyb?

Oszczędzisz czas

Jesteśmy profesjonalną firmą z siedzibą w Kryspinowie (k. Krakowa) z 10-letnim stażem w szybach autobusowych, osobowych, ciężarowych oraz do maszyn budowlanych.

Oszczędzisz pieniądze

Dzięki wieloletniej współpracy z fabrykami, oraz dostawcami szyb, możemy Państwu zapewnić najbardziej korzystne ceny.

Będziesz zadowolony

Dzięki profesjonalnym monterom, cała naprawa będzie szybka i na najwyższym poziomie. Wykonujemy usługi na terenie Krakowa i okolic, ale również z dojazdem do klienta na ternie Polski i Europy.